Zubní sada pasta + kartáčky (Gill´s dental care kit)

Zubní sada pasta + kartáčky (Gill´s dental care kit)
  • --46%
  • Kód: 12613

Sada k čištění zubů (pasta + kartáčky)

Zubní pasta pomáhá zabránit tvorbě zubního kamene a zlepšuje ústní hygienu psa. Kartáček s velkými štětinami pro řezáky a malými pro stoličky.
Kartáček náprstní je vhodný pro citlivé psy a k naučení na kartáček. K masírování dásní, zlepšuje krevní oběh a zabraňuje ústupu dásní. Výborný také k čištění jazyka.
Instrukce: vyhněte se kontaktu s očima. V případě problému v tlamě, konzultujte před použitím s veterinářem.
Složení: (uvedeno na obalu) Sorbitol, Silicon Dioxide, Alkyl Polyglycosides, Cellulose Gum, Peppermint, Tetrasodium Pyrophosphate, Enzyme.
Uchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata.
Datum spotřeby: 6 měsíců po otevření.
Expirace: uvedeno na obalu
Číslo schválení USKVBL: 001-22/C
ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI
Příbalový leták

  • 159,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Sada k čištění zubů (pasta + kartáčky) Zubní pasta pomáhá zabránit tvorbě zubního kamene a zlepšuje ústní hygienu psa. Kartáček s velkými štětinami pro řezáky a malými pro stoličky. Kartáček náprstní je vhodný pro citlivé psy a k naučení na kartáček. K masírování dásní, zlepšuje krevní oběh a zabraňuje ústupu dásní. Výborný také k čištění jazyka. Instrukce: vyhněte se kontaktu s očima. V případě problému v tlamě, konzultujte před použitím s veterinářem. Složení: (uvedeno na obalu) Sorbitol, Silicon Dioxide, Alkyl Polyglycosides, Cellulose Gum, Peppermint, Tetrasodium Pyrophosphate, Enzyme. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata. Datum spotřeby: 6 měsíců po otevření. Expirace: uvedeno na obalu Číslo schválení USKVBL: 001-22/C ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI Příbalový leták

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit