Puppy Training Set (tréninková psí toaleta)

  • Kód: 12558

Slouží k nácviku hygieny. Štěně se rychle naučí vykonávat potřebu na jednom místě. Vhodné i pro stará nebo nemocná zvířata. 

Speciální vrchní vrstva pro suché packy a čistý domov, spolehlivé připevnění všech vrstev, protiskluzové gumové pásky na spodní straně. Vyrlbeno z kvalitního plastu.

Sací podložka není součástí balení! Doporučujeme set doplnit o návykové podložky Super Nappy 60 x 40 cm.
Rozměry: 60 x 40 x 4 cm
Upozornění: Před sestavením je vždy nutné nechat produkt aklimatizovat na teplotu v které jej budete sestavovat. Velký rozdíl teplot může způsobit dočasnou křehkost plastu, která se srovná ve chvíli kdy se teploty vyrovnají. Při velkých teplotních rozdílech doporučujeme k aklimatizaci ponechat až 12 hodin.
ILUSTRATIVNÍ FOTO
 

  • 311,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Slouží k nácviku hygieny. Štěně se rychle naučí vykonávat potřebu na jednom místě. Vhodné i pro stará nebo nemocná zvířata.  Speciální vrchní vrstva pro suché packy a čistý domov, spolehlivé připevnění všech vrstev, protiskluzové gumové pásky na spodní straně. Vyrlbeno z kvalitního plastu. Sací podložka není součástí balení! Doporučujeme set doplnit o návykové podložky Super Nappy 60 x 40 cm. Rozměry: 60 x 40 x 4 cm Upozornění: Před sestavením je vždy nutné nechat produkt aklimatizovat na teplotu v které jej budete sestavovat. Velký rozdíl teplot může způsobit dočasnou křehkost plastu, která se srovná ve chvíli kdy se teploty vyrovnají. Při velkých teplotních rozdílech doporučujeme k aklimatizaci ponechat až 12 hodin. ILUSTRATIVNÍ FOTO  

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit