Predator Animals 500 ml

Predator Animals 500 ml
  • --14%
  • Kód: 12322

Účinný a bezpečný repelent s vysokou persistencí. Inovované složení 2017 - nyní i pro kočky!
Účinně odpuzuje komáry, klíšťata, tiplíky, ovády a jiný obtížný hmyz. U koní je ideální pro zklidnění zvířete při vycházkách nebo vyjížďkách do míst s vysokou koncentrací bodavého hmyzu. Primárně je určen pro psy, kočky a koně.
Aplikujte přímo na srst zvířete.
Účinná látka: DEET 16 % Icaridin 5 %
Návod k použití: Před použitím protřepejte. Výrobek rozstříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti asi 20 cm na srst zvířete. Dbejte na to, aby se látka nedostala do očí, nosu a uší nebo na poraněná místa.
Účinnost: u psů a koček asi 15 - 20 dní nebo do prvního koupání. U koní podle pocení - cca 24 hodin.
ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI
ILUSTRATIVNÍ FOTO

  • 450,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Účinný a bezpečný repelent s vysokou persistencí. Inovované složení 2017 - nyní i pro kočky! Účinně odpuzuje komáry, klíšťata, tiplíky, ovády a jiný obtížný hmyz. U koní je ideální pro zklidnění zvířete při vycházkách nebo vyjížďkách do míst s vysokou koncentrací bodavého hmyzu. Primárně je určen pro psy, kočky a koně. Aplikujte přímo na srst zvířete. Účinná látka: DEET 16 % Icaridin 5 % Návod k použití: Před použitím protřepejte. Výrobek rozstříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti asi 20 cm na srst zvířete. Dbejte na to, aby se látka nedostala do očí, nosu a uší nebo na poraněná místa. Účinnost: u psů a koček asi 15 - 20 dní nebo do prvního koupání. U koní podle pocení - cca 24 hodin. ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit