Deli Nature Premium králík 4 kg

Deli Nature Premium králík 4 kg
  • --75%
  • Kód: 12992

Deli Nature Premium RABBIT PELLETS 4kg
kompletní granulované krmivo pro králíky a zakrslé králíky s vysokou stravitelností.
Vyvinuto tak, aby vyhovělo potřebám zvířete.

Deli Nature Premium Rabbit Pellets má vysoký obsah hrubé vlákniny, která hraje důležitou roli v trávení. Podporuje zažívací flóru ve střevech a snižuje nebezpečí střevního zánětu.

Krmivo je bohaté v obsahu vojtěšky, která je výbornou surovinou pro králíky – má vysoký obsah vlákniny, vysoký obsah proteinu, obsahuje dobře vyvážené amino kyseliny, je bohatá na minerální látky jako je vápník, magnezium, draslík, železo.

  • 229,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Deli Nature Premium RABBIT PELLETS 4kg kompletní granulované krmivo pro králíky a zakrslé králíky s vysokou stravitelností. Vyvinuto tak, aby vyhovělo potřebám zvířete. Deli Nature Premium Rabbit Pellets má vysoký obsah hrubé vlákniny, která hraje důležitou roli v trávení. Podporuje zažívací flóru ve střevech a snižuje nebezpečí střevního zánětu. Krmivo je bohaté v obsahu vojtěšky, která je výbornou surovinou pro králíky – má vysoký obsah vlákniny, vysoký obsah proteinu, obsahuje dobře vyvážené amino kyseliny, je bohatá na minerální látky jako je vápník, magnezium, draslík, železo,.... Naklíčená semínka vojtěšky zvaná alfa alfa jsou výborným zdrojem vitamínu E. Sušená naklíčená semínka obsahují průměrně 120mg/kg vitamínu E. Krmivo je složeno pouze z pelet – zvíře si tedy nemůže z krmiva vybírat pouze to co má rád, protože každá granule obsahuje vše a králík tedy sní všechny potřebné živiny. -100% přírodní -Vyrobeno z vysoce kvalitního surového materiálů. Výrobce Deli nature je belgická společnost s vysoce kvalitním krmivem pro ptáky, hlodavce a hospodářská zvířata. Kořeny této společnosti sahají k firmě Beyers který byl známí pro svoji vynikající kvalitu. Díky těmto kořenům se krmiva Deli Nature mohou opírat o dlouholeté zkušenosti s výrobou a použitím krmiv. Složení: pšeničná semolina, vojtěška, palmová jádra, šrot ze semen slunečnice, semena, řepná melasa, kukuřičná semolina, sojový olej, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný Analytické složky: hrubý protein 18%, hrubé tuky 4,4%, hrubá vláknina 15,5%, popeloviny 7,7%, vápník 1,3%, fosfor 0,7%, sodík 0,3% Nutriční doplňkové látky na kg: E672 - vitamín A 15000 m.j., E671 - vitamín D3 2000 m.j.,3a700 - vitamín E 50mg, E6 - zinek 120g, E1 - železo 150mg, E3 - kobalt 1,25mg, E8 - selen 0,4mg, E4 - měď 15mg, E5 - mangan  50mg, E2 - jód 1,25mg, obsahuje přísady schválené EK. Skladujte v suchu a chladu. Králík by měl průměrně sníst 30g krmiva za den na 1kg svojí váhy. Králík by měl mít vždy dostupnou čerstvou vodu a seno. ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit