Deli Nature 5 Menu zakrslý králík sensitive 2,5kg

Deli Nature 5 Menu zakrslý králík sensitive 2,5kg
  • --30%
  • Kód: 12994

Deli Nature 5*menu DWARF RABBITS SENSIVE 2,5kg
kompletní krmivo pro králíky (i zakrslé) s citlivým zažíváním, starší nebo obézní králíky (i zakrslé)
Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky starších nebo obézních králíků a králíků s citlivým zažíváním. Směs neobsahuje zrna a lisované granule.

Krmivo je ideální pro králíky s citlivím zažívání – je bez přidaných obilnin nebo lisovaných granulí. Obilniny mají vysoký obsah škrobu. Krmivo s vysokým obsahem škrobu je často v tenkém střevě neúplně stráveno díky rychlosti zažívání. Příliš mnoho škrobu ve střevech může negativně ovlivnit střevní flóru, zejména pokud není k dispozici dostatečný zdroj vlákniny. Krmivo Deli nature 5*menu Dwarf rabbit sensitive je také vhodné pro starší králíky, kteří mají tendenci přibírat na váze.

Směs je obohacena bylinami, zahrnujícími stonky naklíčené vojtěšky, kopřivy, mangold, pampelišky, meduňky, máty a heřmánku. Krmivo rovněž obsahuje vojtěškové stébla. Vojtěška má vysoký obsah vlákniny a proto stimuluje zdravou funkci střev a napomáhá vyrovnání střevní flóry.

  • 309,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Deli Nature 5*menu DWARF RABBITS SENSIVE 2,5kg kompletní krmivo pro králíky (i zakrslé) s citlivým zažíváním, starší nebo obézní králíky (i zakrslé) Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky starších nebo obézních králíků a králíků s citlivým zažíváním. Směs neobsahuje zrna a lisované granule. Krmivo je ideální pro králíky s citlivím zažívání – je bez přidaných obilnin nebo lisovaných granulí. Obilniny mají vysoký obsah škrobu. Krmivo s vysokým obsahem škrobu je často v tenkém střevě neúplně stráveno díky rychlosti zažívání. Příliš mnoho škrobu ve střevech může negativně ovlivnit střevní flóru, zejména pokud není k dispozici dostatečný zdroj vlákniny. Krmivo Deli nature 5*menu Dwarf rabbit sensitive je také vhodné pro starší králíky, kteří mají tendenci přibírat na váze. Směs je obohacena bylinami, zahrnujícími stonky naklíčené vojtěšky, kopřivy, mangold, pampelišky, meduňky, máty a heřmánku. Krmivo rovněž obsahuje vojtěškové stébla. Vojtěška má vysoký obsah vlákniny a proto stimuluje zdravou funkci střev a napomáhá vyrovnání střevní flóry. Směs má vysoký obsah hrubé vlákniny. Hrubá vláknina hraje důležitou roli v podpoře zažívacího traktu, stimuluje zažívání a snižuje risk střevního zánětu. Navíc je důležitá k získání dobré rovnováhy mezi snadno stravitelnou a nestravitelnou vlákninou tak aby optimálně podporoval střevní flóru. -100% přírodní -Vyrobeno z vysoce kvalitního surového materiálů. Nejčistější jsou díky unikátnímu čistícímu systému. Čištěno 4x! Výrobce Deli nature je belgická společnost s vysoce kvalitním krmivem pro ptáky, hlodavce a hospodářská zvířata. Kořeny této společnosti sahají k firmě Beyers který byl známí pro svoji vynikající kvalitu. Díky těmto kořenům se krmiva Deli Nature mohou opírat o dlouholeté zkušenosti s výrobou a použitím krmiv. Složení: deriváty rostlinného původu, zelenina (min. 16%, z toho 61% hrachové vločky, 15% kousky mrkve), bylinky (min. 13%), extrakty rostlinných bílkovin, ovoce (min. 4%, z toho 50% jablka), minerály, semena, různé cukry, oleje a tuky, kvasnice. Analytické složky: hrubý protein 15%, hrubé tuky 4%, hrubá vláknina 18%, popeloviny 5,5%, vápník 0,76%, fosfor 0,39%, lysin 0,19%, methionin 0,03%, sodík 0,01% Nutriční doplňkové látky na kg: E672 – vitamín A 15000 m.j., E671 – vitamín D3 1500 m.j.,3a700 – vitamín E 49mg, E300 – vitamín C 85mg, E6 – zinek 10g, E1 – železo 10mg, E4 – měď 2mg, E5 – mangan 4mg, E2 – jód 0,15mg, obsahuje přísady schválené EK. Skladujte v suchu a chladu. Králík by měl průměrně sníst 30g krmiva za den na 1kg svojí váhy. Králík by měl mít vždy dostupnou čerstvou vodu a seno. ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit