Deli Nature 5 Menu krysa 750 g

Deli Nature 5 Menu krysa 750 g
  • --8%
  • Kód: 13002

Deli Nature 5*menu RATS 750g
kompletní krmivo pro potkany.
Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky potkanů.

Potkani jsou všežravci a upřednostňují pestrou stravu. Krmivo Deli nature 5*menu Rats je obohaceno extrudovanými granulemi, které jsou vysoce kvalitním a snadno stravitelným zdrojem živočišného proteinu, který potkanům velmi chutná.

Směs obsahuje obiloviny ve formě kukuřičných vloček a pšeničných vloček. Takto upravené se díky želatinizaci škrobu a dalších živit stávají vysoce stravitelnými s lepší biologickou absorpcí.

Potkani milují tak jako mnoho jiných hlodavců ovoce. Krmivo Deli naure 5*menu obsahuje různé druhy ovoce jako jsou rohovník, plátky banánu a jablka. Množství přírodních složek obsažených v krmivu Deli nature 5*menu Rats vytvořili skutečnou hostinu pro potkany.

  • 129,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Deli Nature 5*menu RATS 750g kompletní krmivo pro potkany. Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky potkanů. Potkani jsou všežravci a upřednostňují pestrou stravu. Krmivo Deli nature 5*menu Rats je obohaceno extrudovanými granulemi, které jsou vysoce kvalitním a snadno stravitelným zdrojem živočišného proteinu, který potkanům velmi chutná. Směs obsahuje obiloviny ve formě kukuřičných vloček a pšeničných vloček. Takto upravené se díky želatinizaci škrobu a dalších živit stávají vysoce stravitelnými s lepší biologickou absorpcí. Potkani milují tak jako mnoho jiných hlodavců ovoce. Krmivo Deli naure 5*menu obsahuje různé druhy ovoce jako jsou rohovník, plátky banánu a jablka. Množství přírodních složek obsažených v krmivu Deli nature 5*menu Rats vytvořili skutečnou hostinu pro potkany. -100% přírodní -Vyrobeno z vysoce kvalitního surového materiálů. Výrobce Deli nature je belgická společnost s vysoce kvalitním krmivem pro ptáky, hlodavce a hospodářská zvířata. Kořeny této společnosti sahají k firmě Beyers který byl známí pro svoji vynikající kvalitu. Díky těmto kořenům se krmiva Deli Nature mohou opírat o dlouholeté zkušenosti s výrobou a použitím krmiv. Složení: obiloviny, zelenina (min. 12%, z toho 52% hrachové vločky, 13% zelené fazole, 10% kousky mrkve), ovoce (min. 11%, z toho 40% rohovník, 18% banán, 18% jablko), extrakty rostlinných bílkovin, semena, maso a živočišné deriváty, deriváty rostlinného původu, minerály, různé cukry, oleje a tuky, kvasnice. Analytické složky: hrubý protein 17%, hrubé tuky 5,8%, hrubá vláknina 8%, popeloviny 3,7%, vápník 0,64%, fosfor 0,37%, lysin 0,29%, methionin 0,12%, sodík 0,02% Nutriční doplňkové látky na kg: E672 – vitamín A 7500 m.j., E671 – vitamín D3 865 m.j.,3a700 – vitamín E 30mg, E300 – vitamín C 25mg, E6 – zinek 18g, E1 – železo 15mg, E4 – měď 10mg, E5 – mangan 6mg, E2 – jód 0,15mg, obsahuje přísady schválené EK. Skladujte v suchu a chladu. Potkan by měl průměrně sníst 30-40g krmiva za den. Zvíře by mělo mít vždy dostupnou čerstvou vodu. ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit