PreVital Naturel hovězí a losos, kapsa 85 g (4 pack)

PreVital Naturel hovězí a losos, kapsa 85 g (4 pack)
  • --2%
  • Kód: 12528

Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky.
Dušené filetky dodají díky obsahu vitamínů a minerálů všechny potřebné živiny pro dobrou tělesnou i duševní kondici, zdravé kosti, zuby i svaly a krásnou srst. S 82 % podílem masa a složek živočišného původu, bez umělých aromat.
Složení s hovězím: maso a výrobky živočišného původu (4 % hovězí), bílkovinné ektrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerály, cukry.

  • 54,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky. Dušené filetky dodají díky obsahu vitamínů a minerálů všechny potřebné živiny pro dobrou tělesnou i duševní kondici, zdravé kosti, zuby i svaly a krásnou srst. S 82 % podílem masa a složek živočišného původu, bez umělých aromat. Složení s hovězím: maso a výrobky živočišného původu (4 % hovězí), bílkovinné ekstrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerály, cukry. Složení s lososem: maso a výrobky živočišného původu (4 % losos), bílkovinné ekstrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerály, cukry. Analytické složky: Vlhkost 82 %, Protein 8,5 %, Tuk 4,5 %, Popeloviny 2 %, Vláknina 0,3 %. Nutriční doplňkové látky v 1kg: Vitamín D3 250m.j. / kg, vitamín E 100 mg / kg, Taurin 450 mg / kg, Měď 2 mg / kg, Zinek 10 mg / kg, Biotin 100 µg / kg. Krmný návod - doporučené dávkování: Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Průměrně velká kočka (3 - 5 kg) spotřebuje 200 - 400 g krmiva denně, optimálně rozdělené do dvou dávek. Po otevření skladuje v chladničce a spotřebujte max. do 2 dnů. Určeno ke krmení domácích zvířat. Kočka musí mít neustále k dispozici dostatek čerstvé, pitné vody. NEMÁ SK POPIS ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit