Deli Nature 5 Menu zakrslý králík junior 2,5 kg

Deli Nature 5 Menu zakrslý králík junior 2,5 kg
  • --14%
  • Kód: 12993

Deli Nature 5*menu DWARF RABBITS JUNIOR 2,5kg
kompletní krmivo pro mladé králíky a zakrslé králíky.
Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky mladých králíků v průběhu prvních 6-ti měsíců života.

Zvířata v růstu mají vyšší spotřebu proteinu než dospělá. Proteiny nejsou nezbytné pouze pro růst, ale také pro správný rozvoj střevní sliznice. Při odstavu zvířete se nemění jen obsah bílkovin, ale také jejich zdroj. Lehce stravitelné mléčné proteiny jsou nahrazeny méně snadno stravitelnými proteiny založenými na rostlinné bázi. Proto má Deli nature 5*menu Rabbit Junior vysoký obsah proteinu v nejvyšší kvalitě.

Směs je obohacena zahradními bylinami, zahrnujícími stonky petržele, stonky naklíčené vojtěšky, , celer, tymián, koriandr, pepř. Krmivo rovněž obsahuje vojtěškové stébla. Vojtěška má vysoký obsah vlákniny a proto stimuluje zdravou funkci střev a napomáhá vyrovnání střevní flóry.

  • 242,00 Kč

Skladem: 1ks

n/a

Popis produktu

Deli Nature 5*menu DWARF RABBITS JUNIOR 2,5kg kompletní krmivo pro mladé králíky a zakrslé králíky. Neobyčejně pestrá a vyvážená směs obsahující více než 20 přírodních ingrediencí. Směs splňuje nutriční požadavky mladých králíků v průběhu prvních 6-ti měsíců života. Zvířata v růstu mají vyšší spotřebu proteinu než dospělá. Proteiny nejsou nezbytné pouze pro růst, ale také pro správný rozvoj střevní sliznice. Při odstavu zvířete se nemění jen obsah bílkovin, ale také jejich zdroj. Lehce stravitelné mléčné proteiny jsou nahrazeny méně snadno stravitelnými proteiny založenými na rostlinné bázi. Proto má Deli nature 5*menu Rabbit Junior vysoký obsah proteinu v nejvyšší kvalitě. Směs je obohacena zahradními bylinami, zahrnujícími stonky petržele, stonky naklíčené vojtěšky, , celer, tymián, koriandr, pepř. Krmivo rovněž obsahuje vojtěškové stébla. Vojtěška má vysoký obsah vlákniny a proto stimuluje zdravou funkci střev a napomáhá vyrovnání střevní flóry. Směs je bohatá na Vojtěšku. Vojtěška je výborná surovina pro králíky – má vysoký obsah vlákniny a ta hraje důležitou roli v trávení králíka. Navíc má vojtěška vysoký obsah proteinu, obsahuje dobře vyvážené amino kyseliny, je bohatá na minerální látky jako je vápník, magnezium, draslík, železo,.... Naklíčená semínka vojtěšky zvaná alfa alfa (5) jsou výborným zdrojem vitamínu E. Sušená naklíčená semínka obsahují průměrně 120mg/kg vitamínu E. -100% přírodní -Vyrobeno z vysoce kvalitního surového materiálů. Nejčistější jsou díky unikátnímu čistícímu systému. Čištěno 4x! Výrobce Deli nature je belgická společnost s vysoce kvalitním krmivem pro ptáky, hlodavce a hospodářská zvířata. Kořeny této společnosti sahají k firmě Beyers který byl známí pro svoji vynikající kvalitu. Díky těmto kořenům se krmiva Deli Nature mohou opírat o dlouholeté zkušenosti s výrobou a použitím krmiv. Složení: deriváty rostlinného původu, obiloviny, zelenina (min. 15%, z toho 62% hrachové vločky, 18% kousky mrkve, 8% pórek, 5% červená řepa), bylinky (min. 9%), extrakty rostlinných bílkovin, ovoce (min. 3% z toho 80% rohovník), minerály, semena, různé cukry, oleje a tuky, kvasnice. Analytické složky: hrubý protein 17%, hrubé tuky 3%, hrubá vláknina 15%, popeloviny 5,5%, vápník 1,03%, fosfor 0,63%, lysin 0,35%, methionin 0,12%, sodík 0,11% Nutriční doplňkové látky na kg: E672 – vitamín A 20000 m.j., E671 – vitamín D3 1965 m.j.,3a700 – vitamín E 45mg, E300 – vitamín C 300mg, E6 – zinek 75g, E1 – železo 93mg, E4 – měď 10mg, E5 – mangan 31mg, E2 – jód 0,53mg, obsahuje přísady schválené EK. Skladujte v suchu a chladu. Rostoucí králík by měl průměrně sníst 10% svojí tělesné váhy za den. Králík by měl mít vždy dostupnou čerstvou vodu a seno. ILUSTRATIVNÍ FOTO

Zeptejte se

* takto označené položky je nutné vyplnit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem uživatelů webu

Ohodnoťe tento produkt
  • Hodnocení

* takto označené položky je nutné vyplnit